Výsledky a články

2. Kolo P-H-L 28.června 2014 Bácovice

Poslední sobota v červnu vždy patří „Bácákům“. Jako každý rok se zde koná jedno z kol Pelhřimovské Hasičské Ligy. Počasí, až na malou dešťovou přeháňku vyšlo parádně, a tak sobotní zápolení proběhlo téměř bez chybičky. Na náš závod si dalo dostaveníčko 36 družstev žen, mužů a dětí, což znamenalo zatím rekordní letošní účast. Tíhu okamžiku prvního startu na sebe vzali Bácáci a časem 19,36 s. nasadili poměrně vysokou laťku a po chvíli je napodobily i Bácandy, které zaběhly svůj útok za 24,62 s. a obsadily celkové první místo.

1. KOLO PHL – 21. června 2014 Červená Řečice

Zdravíme všechny příznivce hasičského sportu „hrbáč“ opět po roce z Červené Řečice. Již tradičně zde proběhla soutěž „O pohár starostky města Červená Řečice“ a v jeho rámci i první kolo ročníku PHL, v letošním roce už šestého.

6. KOLO PHL – PŘÁSLAVICE 18.8.2012

Zdá se, že počasí letošní sezóně PHL přeje, a tak jsme se opět za teplého počasí sešli v sobotu 18.8.2012 v Přáslavicích. K vidění byly velmi povedené útoky a tak hned 4 družstva mužů předvedla útoky pod hranicí 20 sekund.

Červená Řečice 2012

ZAČÍNÁME… Červená Řečice 2012

 

ZAČÍNÁME…

 

Tak je tu opět červen a rozjíždí se 4. ročník PHL.

 

Tradice je tradice a tak začínáme 9. června zase v Červené Řečici. Celé dopoledne se nám počasí pokoušelo naznačit, že bude tradičně pršet, naštěstí se odpoledne umoudřilo a 1. kolo PHL 2012 proběhlo bez doprovodu dešťových kapek.

 

 

 

Po nástupu, úvodních slovech paní starostky a velitele a rozlosování pořadí, se ve 14:00 postavilo na start první družstvo letošního ročníku. Byla to děvčata z Červené Řečice. Útok se jim povedl v čase 25:51 s. Poté diváci mohli shlédnout dalších 20 požárním útoků „hrbáč“ – 4 týmy žen a 16 týmů mužů.  I když loňští vítězové své posty neobhájili, byli k vidění perfektně provedené útoky. Gratulace k 1. místu a zasloužený pohár vítězství patří mužům z Jiřic „B“ za čas 19,34 s. Druhé místo mužům z Bácovic 19,64 s a třetí místo týmu Salačova Lhota 19,75 s. V kategorii žen patří 1. místo Červené Řečici, druhé děvčatům z Bácovic 25,81 s a třetí Hněvkovicím 26,48 s.

 

Všem zúčastněným družstvům, rozhodčím a v neposlední řadě našemu komentátorovi patří velký dík. Domácím dík za bezproblémovou organizaci a připravené občerstvení.


Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 4  Stránka: 

0