Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kl 1 | Ma 2 | Bu 3 | Pa 4 | Sa 5 | Př 6 | Pu 7 | Sa 8 | Ji 9 | Hn 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přáslavice A | 145 | 17,67 | PE | ||||||||||
2. | Pacov | 140 | 18,27 | PE | ||||||||||
3. | Markvarec | 135 | 17,94 | PE | ||||||||||
4. | Přáslavice B | 120 | 18,10 | PE | ||||||||||
5. | Kletečná B | 119 | 18,58 | PE | ||||||||||
6. | Kletečná A | 100 | 18,92 | PE | - | |||||||||
7. | Putimov | 93 | 19,46 | PE | ||||||||||
8. | Hněvkovice | 82 | 18,94 | PE | ||||||||||
9. | Jiřice | 80 | 19,49 | PE | ||||||||||
10. | Samšín | 71 | 19,33 | PE | ||||||||||
11. | Červená Řečice | 70 | 19,37 | PE | - | |||||||||
12. | Buřenice | 56 | 20,47 | PE |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kl 1 | Ma 2 | Bu 3 | Pa 4 | Sa 5 | Př 6 | Pu 7 | Sa 8 | Ji 9 | Hn 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bácovice | 90 | 21,85 | PE | ||||||||||
2. | Hněvkovice | 54 | 23,00 | PE | ||||||||||
3. | Litohošť | 42 | 24,13 | PE | ||||||||||
4. | Jiřice B | 39 | 24,24 | PE | ||||||||||
-. | Pacov | 39 | 24,95 | PE | - | |||||||||
6. | Vokov | 22 | 25,54 | PE | - | |||||||||
7. | Jiřice A | 21 | 26,07 | PE | - | - | ||||||||
8. | Buřenice | 12 | 25,24 | PE | - | - | ||||||||
9. | Skrýšov | 1 | 75,51 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Bedřichov | 0 | 45,92 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kl 1 | Ma 2 | Bu 3 | Pa 4 | Sa 5 | Př 6 | Pu 7 | Sa 8 | Ji 9 | Hn 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Markvarec B | 50 | 19,99 | PE | - | - | - | |||||||
2. | Vokov | 48 | 20,49 | PE | - | |||||||||
3. | Pacov B | 38 | 19,91 | PE | - | - | ||||||||
4. | Litohošť | 32 | 22,05 | PE | - | - | ||||||||
5. | Hněvkovice B | 27 | 20,34 | PE | - | - | - | |||||||
6. | Červená Řečice B | 25 | 21,24 | PE | - | - | - | - | ||||||
-. | Bácovice | 25 | 21,51 | PE | - | - | - | |||||||
8. | Černov | 21 | 21,09 | PE | - | - | - | - | - | - | ||||
9. | Samšín B | 15 | 21,85 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
10. | Zahrádky | 4 | 25,28 | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hojanovice | 4 | 27,66 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Dehtáře | 4 | 37,90 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
13. | Eš | 3 | 26,25 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
14. | Salačova Lhota | 2 | 25,22 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Želiv | 2 | 28,21 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
16. | Skrýšov | 1 | 46,43 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 38 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: