Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12020/04/292020/05/02 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkov DO -
22020/04/182020/05/02 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI PLPU
32020/05/022020/05/03 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
42020/05/182020/05/23 Borovice, Borovický pohár MB JL
52020/05/102020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
62020/03/212020/05/24 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
72020/05/172020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
82020/05/162020/05/30 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
92020/05/252020/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
102020/05/012020/05/31 Čechy pod Kosířem, O pohár R. A. Smekala PV -
112020/05/252020/05/31 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
122020/05/172020/05/31 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
132020/06/012020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
142020/05/242020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
152020/06/012020/06/06 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
162020/05/232020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
172020/05/292020/06/06 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
182020/05/292020/06/07 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
192020/05/302020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
202020/05/312020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
212020/02/212020/06/13 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
222020/05/302020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
232020/05/312020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
242020/06/132020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
252020/06/142020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
262020/06/192020/06/27 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
272020/06/142020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
282020/06/202020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
292020/06/262020/07/04 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
302020/06/202020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
312020/06/212020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
322020/07/062020/07/11 Dubenec, JL Dubenec TU JL
332020/06/272020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
342020/07/032020/07/11 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
352020/06/272020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
362020/07/052020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
372020/07/042020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
382020/07/102020/07/18 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
392020/07/052020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
402020/07/112020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
412020/07/122020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
422020/07/192020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
432020/07/192020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
442020/07/262020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
452020/08/032020/08/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
462020/08/032020/08/09 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
472020/08/012020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
482020/08/072020/08/15 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
492020/08/022020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
502020/08/142020/08/22 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
512020/08/092020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
522020/08/152020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
532020/08/212020/08/29 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
542020/08/152020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
552020/08/162020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
562020/08/242020/08/30 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
572020/08/312020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
582020/08/282020/09/05 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
592020/08/312020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
602020/08/232020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
612020/08/292020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
622020/08/292020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
632020/09/072020/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
642020/09/142020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
652020/09/052020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
662020/09/062020/09/19 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
672020/09/142020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
682020/09/212020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
692020/09/122020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu