Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/04/16 2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR PV -
2 2019/04/14 2019/04/25 Pocinovice- koupaliště, II. kolo DO CHL
3 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
4 2019/02/08 2019/04/26 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
5 2019/04/05 2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B KM -
6 2019/03/21 2019/04/27 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA BR -
7 2019/04/14 2019/04/27 Kunovice, Putovní pohár Kunovic UH VCUH
8 2019/04/02 2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice TR -
9 2019/03/06 2019/05/01 zkušební soutěž, Zkušební soutěž v požárním útoku TC TCL
10 2019/04/09 2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník ZL -
11 2019/04/08 2019/05/04 Horní Kruty, 1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
12 2019/04/23 2019/05/03 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka SM -
13 2019/04/29 2019/05/04 Smidary, PKL Smidary HK PKL
14 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
15 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
16 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
17 2019/04/21 2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI PLPU
18 2019/04/28 2019/05/03 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport OL -
19 2019/04/14 2019/05/03 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL ZLPS
20 2019/04/14 2019/05/03 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov ZL -
21 2019/04/05 2019/05/04 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku TR -
22 2019/04/15 2019/05/05 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
23 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
24 2019/04/28 2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec OL HE
25 2019/03/01 2019/04/11 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
26 2019/04/03 2019/05/09 Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice PA LPO
27 2019/04/03 2019/05/10 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE TR -
28 2019/04/23 2019/05/10 Svinčany, na hřišti, II.kolo LPO - Svinčany PA LPO
29 2019/04/27 2019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
30 2019/04/21 2019/05/11 Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA ZR ŽL
31 2019/04/27 2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
32 2019/05/06 2019/05/10 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
33 2019/04/28 2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného PV -
34 2019/05/01 2019/05/10 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
35 2019/04/24 2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup PM -
36 2019/03/13 2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
37 2019/05/06 2019/05/10 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
38 2019/05/12 2019/05/18 Loučany, Loučany OL HE
39 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
40 2019/05/13 2019/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
41 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota KM PHL
42 2019/05/08 2019/05/17 Škodějov, Škodějov SM FNC
43 2019/05/13 2019/05/17 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
44 2019/04/23 2019/05/18 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
45 2019/05/05 2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
46 2019/04/03 2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce TR -
47 2019/05/11 2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 1 základna TC TCL
48 2019/05/06 2019/05/19 Petrovice, III. kolo DO CHL
49 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
50 2019/05/12 2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
51 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
52 2019/05/19 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
53 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
54 2019/04/15 2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty KM -
55 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
56 2019/05/11 2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR JOL
57 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
58 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
59 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
60 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
61 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
62 2019/05/13 2019/05/26 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO CHL
63 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
64 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
65 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT JČHL
66 2019/05/18 2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
67 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
68 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
69 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
70 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
71 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
72 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
73 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
74 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
75 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
76 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
77 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
78 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
79 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
80 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
81 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
82 2019/05/26 2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce PT PBHL
83 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
84 2019/05/25 2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
85 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
86 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
87 2019/05/18 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
88 2019/05/25 2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
89 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
90 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
91 2019/05/31 2019/06/07 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
92 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
93 2019/05/31 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
94 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
95 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
96 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
97 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
98 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
99 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
100 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
101 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
102 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
103 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
104 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
105 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
106 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
107 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
108 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
109 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
110 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
111 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
112 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
113 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
114 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
115 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
116 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
117 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
118 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
119 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
120 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
121 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
122 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
123 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
124 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
125 2019/06/16 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
126 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
127 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
128 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
129 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
130 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
131 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
132 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
133 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
134 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
135 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
136 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
137 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
138 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
139 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
140 2019/06/21 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
141 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
142 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
143 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
144 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
145 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce PT PBHL
146 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
147 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
148 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
149 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
150 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
151 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
152 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
153 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
154 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
155 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
156 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
157 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
158 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
159 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
160 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
161 2019/06/30 2019/07/13 Radhostice (noc), O pohár starosty SDH PT PBHL
162 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
163 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
164 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
165 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
166 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
167 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
168 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
169 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
170 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
171 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
172 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
173 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
174 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
175 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
176 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
177 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
178 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
179 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
180 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
181 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
182 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
183 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
184 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
185 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
186 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
187 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
188 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
189 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
190 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
191 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
192 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
193 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
194 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
195 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
196 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
197 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
198 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
199 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
200 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
201 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
202 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
203 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
204 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
205 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
206 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
207 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
208 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
209 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
210 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
211 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
212 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
213 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
214 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
215 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
216 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
217 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
218 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
219 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
220 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
221 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
222 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
223 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
224 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
225 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
226 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
227 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
228 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
229 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
230 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
231 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
232 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
233 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
234 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
235 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
236 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
237 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
238 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
239 2019/08/18 2019/08/31 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
240 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
241 2019/08/24 2019/08/24 Valdice, PKL Valdice JC PKL
242 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
243 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
244 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
245 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
246 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
247 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
248 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
249 2019/08/25 2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
250 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
251 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
252 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
253 2019/06/01 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
254 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
255 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
256 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
257 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
258 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
259 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
260 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
261 2019/09/01 2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
262 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
263 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
264 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
265 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
266 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
267 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
268 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Mochtín92019-04-25 03:17:41
2Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Mochtín132019-04-25 03:17:10
3Němčice n/H Fotbalové hřištěStarší žáci Obědkovice32019-04-24 21:59:31
4Pasečnice - hřištěnerozlišeno Díly192019-04-24 21:47:57
5Pasečnice - hřištěnerozlišeno Díly182019-04-24 21:47:01
6Němčice n/H Fotbalové hřištěMladší žáci Obědkovice12019-04-24 21:28:54
7Hasičský areál Na LetištiMuži Trnava62019-04-24 19:11:11
8KošťálovMladší žáci Mříčná132019-04-24 19:02:13
9KošťálovStarší žáci Mříčná132019-04-24 19:01:48
10KošťálovMladší žáci Mříčná92019-04-24 19:00:25
11KošťálovStarší žáci Mříčná92019-04-24 18:59:42
12Hasičský areál Na LetištiMuži Moravské Budějovice12019-04-24 18:55:50
13Svinčany, na hřištiMuži Svinčany22019-04-24 18:08:42
14Slepotice, na koupalištiŽeny Slepotice22019-04-24 17:43:12
15Slepotice, na koupalištiMuži Slepotice102019-04-24 17:37:49
16Slepotice, na koupalištiMuži Prosetín52019-04-24 17:37:24
17Slepotice, na koupalištiMuži Čeperka62019-04-24 17:36:48
18Slepotice, na koupalištiMuži Srch72019-04-24 17:35:52
19Slepotice, na koupalištiMuži Smidary82019-04-24 17:35:26
20Slepotice, na koupalištiMuži Stradouň132019-04-24 17:34:28
21Slepotice, na koupalištiMuži Moravany92019-04-24 17:30:20
22Slepotice, na koupalištiMuži Choltice32019-04-24 17:29:57
23Slepotice, na koupalištiMuži Rokytno122019-04-24 17:29:18
24Slepotice, na koupalištiŽeny Hrobice82019-04-24 17:27:55
25Slepotice, na koupalištiŽeny Holice72019-04-24 17:27:31
26Slepotice, na koupalištiŽeny Rohovládova Bělá62019-04-24 17:27:04
27Slepotice, na koupalištiŽeny Čeperka32019-04-24 17:24:05
28Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Markvartice82019-04-24 16:59:25
29Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Markvartice62019-04-24 16:59:10
30Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Markvartice32019-04-24 16:58:53
31Plzeň Košutka-GlobusPřípravka Bučí12019-04-24 14:50:19
32Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Bučí212019-04-24 14:49:43
33Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Bučí22019-04-24 14:43:43
34Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Chotíkov202019-04-24 13:27:25
35Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Chotíkov72019-04-24 13:26:48
36Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Všeruby32019-04-24 13:03:26
37Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Všeruby42019-04-24 13:02:59
38Chropyně-fotbalové hřištěMuži Sobíšky212019-04-24 12:37:46
39ŽernovníkMuži Senetářov42019-04-24 12:33:16
40Pocinovice- koupalištěStarší žáci Štítary22019-04-24 12:30:54
41Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Chrást402019-04-24 12:28:38
42Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Chrást172019-04-24 12:27:42
43Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Chrást132019-04-24 12:26:50
44Medlov u Požární NádržeMuži Ratiboř82019-04-24 12:19:48
45Němčice n/H Fotbalové hřištěMuži Ratiboř92019-04-24 12:18:29
46ŽernovníkŽeny Hodějice142019-04-24 12:09:14
47Krásná VesPS-12Roztoky u Semil22019-04-24 11:25:24
48Vlkoš - fotba. hřištěŽeny Svatobořice12019-04-24 11:18:20
49Vlkoš - fotba. hřištěŽeny Hovorany22019-04-24 11:17:36
50Vlkoš - fotba. hřištěŽeny Zahnašovice32019-04-24 11:16:36
51Vlkoš - fotba. hřištěMuži Zahnašovice152019-04-24 11:16:08
52Velké MeziříčíMuži Trnava102019-04-24 10:59:19
53Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Obora32019-04-24 10:54:52
54Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Obora232019-04-24 10:53:49
55Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Obora192019-04-24 10:53:19
56Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Obora152019-04-24 10:52:28
57Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Obora112019-04-24 10:51:56
58Plzeň Košutka-GlobusPřípravka Bolevec102019-04-24 10:31:56
59Plzeň Košutka-GlobusPřípravka Bolevec72019-04-24 10:31:27
60Plzeň Košutka-GlobusPřípravka Bolevec42019-04-24 10:30:54
61Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Bolevec42019-04-24 10:29:27
62Vlkoš - fotba. hřištěMuži Mladcová142019-04-24 10:04:17
63Vlkoš - fotba. hřištěMuži Pasohlávky92019-04-24 10:03:02
64Vlkoš - fotba. hřištěMuži Radslavice72019-04-24 10:01:01
65Vlkoš - fotba. hřištěMuži Čeložnice132019-04-24 09:59:50
66Vlkoš - fotba. hřištěMuži Svatobořice122019-04-24 09:59:21
67Vlkoš - fotba. hřištěMuži Hrubá Vrbka112019-04-24 09:58:33
68Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Letkov22019-04-24 09:43:55
69Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Letkov62019-04-24 09:43:14
70Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Letkov122019-04-24 09:41:57
71Vlkoš - fotba. hřištěMuži Prušánky102019-04-24 09:40:23
72Vlkoš - fotba. hřištěMuži Mistřín82019-04-24 09:39:59
73Vlkoš - fotba. hřištěMuži Rohatec62019-04-24 09:38:45
74Vlkoš - fotba. hřištěMuži Vřesovice52019-04-24 09:38:08
75Vlkoš - fotba. hřištěMuži Velká nad Veličkou42019-04-24 09:37:29
76Vlkoš - fotba. hřištěMuži Mistřín32019-04-24 09:35:58
77Vlkoš - fotba. hřištěMuži Vlkoš12019-04-24 09:35:03
78Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Letkov62019-04-24 09:32:41
79Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Horní Bělá72019-04-24 09:07:25
80Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Horní Bělá12019-04-24 09:05:56
81Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Horní Bělá12019-04-24 09:05:19
82ŽernovníkŽeny Senetářov152019-04-24 08:18:18
83Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Mladcová232019-04-24 07:57:18
84Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Zruč92019-04-24 07:09:07
85Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Zruč92019-04-24 07:08:28
86Plzeň Košutka-GlobusPřípravka Kaznějov52019-04-24 06:32:28
87Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Kaznějov162019-04-24 06:31:48
88Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Kaznějov82019-04-24 06:31:15
89Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Kaznějov112019-04-24 06:29:35
90Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Ledce182019-04-24 06:28:24
91Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Ledce142019-04-24 06:27:43
92Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Ledce52019-04-24 06:27:17
93Plzeň Košutka-GlobusMladší žáci Ledce102019-04-24 06:26:19
94Plzeň Košutka-GlobusStarší žáci Ledce52019-04-24 06:21:04
95Plzeň Košutka-GlobusPřípravka Ledce32019-04-24 06:19:04
96KunoviceŽeny Míkovice102019-04-23 21:32:22
97BojkoviceŽeny Lipov72019-04-23 21:09:23
98KunoviceŽeny Lipov92019-04-23 21:08:24
99Chropyně-fotbalové hřištěMuži Ludslavice272019-04-23 21:06:09
100ŽernovníkŽeny Němčice132019-04-23 21:00:01
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání