Výsledky ročníku 2011
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
19
19
Průměrný čas:
28,02
28,02
Nejlepší čas:
18,94
18,94
Nejlepší čas č.1:
120,00
120,00
Nejlepší čas č.2:
120,00
120,00
Nejlepší prostřik:
12000
12000
Průměrný prostřik
0,00
0,00
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
0 / 0
0 / 0
Povedené / Nepovedené
19 / 0
19 / 0
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Jiřice B | Pelhřimov | 28 | 2x | 14,00 | 19,81 | 0,00 | 0,00 | 20,83 |
![]() | 2. | Bácovice | Pelhřimov | 26 | 2x | 13,00 | 20,19 | 0,00 | 0,00 | 27,73 |
![]() | 3. | Červená Řečice A | Pelhřimov | 25 | 2x | 12,50 | 18,94 | 0,00 | 0,00 | 23,39 |
![]() | 4. | Salačova Lhota | Pelhřimov | 25 | 2x | 12,50 | 20,91 | 0,00 | 0,00 | 23,41 |
![]() | 5. | Kletečná B | Pelhřimov | 23 | 2x | 11,50 | 20,52 | 0,00 | 0,00 | 21,32 |
![]() | 6. | Přáslavice B | Pelhřimov | 20 | 2x | 10,00 | 21,08 | 0,00 | 0,00 | 35,34 |
![]() | 7. | Senožaty | Pelhřimov | 20 | 2x | 10,00 | 22,07 | 0,00 | 0,00 | 22,29 |
![]() | 8. | Červená Řečice B | Pelhřimov | 17 | 2x | 8,50 | 23,35 | 0,00 | 0,00 | 23,58 |
![]() | 9. | Hněvkovice | Pelhřimov | 15 | 2x | 7,50 | 25,61 | 0,00 | 0,00 | 29,68 |
![]() | 10. | Kletečná A | Pelhřimov | 13 | 1x | 13,00 | 21,42 | 0,00 | 0,00 | 21,42 |
![]() | 11. | Pacov | Pelhřimov | 13 | 1x | 13,00 | 21,61 | 0,00 | 0,00 | 21,61 |
![]() | 12. | Přáslavice A | Pelhřimov | 8 | 1x | 8,00 | 22,65 | 0,00 | 0,00 | 22,65 |
![]() | 13. | Samšín | Pelhřimov | 7 | 1x | 7,00 | 31,52 | 0,00 | 0,00 | 31,52 |
![]() | 14. | Jiřice A | Pelhřimov | 4 | 1x | 4,00 | 101,39 | 0,00 | 0,00 | 101,39 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bácovice | Pelhřimov | 20 | 2x | 10,00 | 24,39 | 0,00 | 0,00 | 24,44 |
![]() | 2. | Červená Řečice | Pelhřimov | 12 | 2x | 6,00 | 27,24 | 0,00 | 0,00 | 27,56 |
![]() | 3. | Rynárec | Pelhřimov | 8 | 2x | 4,00 | 31,67 | 0,00 | 0,00 | 33,01 |
![]() | 4. | Jiřice | Pelhřimov | 7 | 1x | 7,00 | 25,81 | 0,00 | 0,00 | 25,81 |
![]() | 5. | Hněvkovice | Pelhřimov | 5 | 1x | 5,00 | 32,28 | 0,00 | 0,00 | 32,28 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 19 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















